Biustonosz samonośny na wyjątkowe okazje?>

Stałą częścią garderoby, po którą kobiety sięgają każdego dnia są biustonosze. Ich ogromny wybór pozwala na dobór właściwego modelu, dopasowanego do określonego ubioru jak i okazji. Czasami jest jednak potrzeba założenia czegoś bardzo nadzwyczajnego, co będzie stanowiło estetykę w zjawiskowym wydaniu.

Biustonosz samonośny - o jego szczególnej budowie

Jego konstrukcja oparta jest na podtrzymywaniu samego biustu z przodu. Brak materiału w obwodzie to główna cecha charakterystyczna.

Biustonosze samonośne najczęściej wykonane są z silikonu, który niekiedy może być pokryty materiałem w całości lub częściowo. Jeden z bardziej udanych modeli obejrzeć można na stronie: http://www.gorteks.com.pl/product-pol-495-Silikonowy-biustonosz-samonosny.html

Dobór właściwego rozmiaru opiera się na wymiarze wyłącznie miseczek. W ten sposób wybrany krój dopasuje się idealnie do kształtu piersi.

Specyficzne zakładanie

Główną zasadą jest posiadanie suchej i czystej skóry, po czym nałożenie biustonosza samonośnego nie przysparza problemów. Żeby go zdjąć należy lekko zwilżyć skórę.

Stylizacje od święta

Jak sam rodzaj na to wskazuje, jest to krój przeznaczony na niecodzienne okazje. Rewelacyjnie zharmonizuje się z sukienkami na wesele, które mają odkryte plecy, a także bluzkami o specyficznym wyglądzie odsłaniającym więcej ciała i z przodu i z tyłu.

Efekt świetnie podniesionego biustu, trzymania go na miejscu a zarazem niewidoczne posiadanie biustonosza stanowi komfort w danej sytuacji. To pozycja must have dla kobiet ceniących ponadczasowy look.

Tags: