Seksowny stanik na każdą okazję - bardotka?>

Choć ''bardotka'' to model stanika, o którym wszystkie wiemy, nie zawsze idzie to w parze z tym, że znamy jego historię oraz okazje, na które warto go założyć. A wypadałoby wiedzieć chociażby to, że sama nazwa pochodzi od nazwiska znanej, przepięknej aktorki Brigitte Bardot. Mimo to trzeba również przyznać, że jednoznaczne określenie kroju oraz konstrukcji bardotki jest wręcz niemożliwe.

Zanim wybierzemy się do sklepu, aby poszukać biustonosza dla siebie, warto zadać sobie pytanie czy bardotka będzie odpowiednia. W przypadku tego akurat modelu mniej ważny jest rozmiar piersi, ogromne znaczenie natomiast ma ich kondycja. Bardzo ważne jest to, aby biust był pełny od góry bądź w na tyle dobrym stanie, aby mógł być ładnie uniesiony.

Warto pamiętać, że bardotka to tak naprawdę niezwykle uniwersalny model. Sprawdzi się u Panien Młodych, podczas eleganckich wyjść czy nawet... na co dzień. Co ciekawe, sprawdzi się ona zarówno u kobiet o dużych piersiach, jak i tych z nieco mniejszym biustem. Z tego też powodu cieszy się tak dużą popularnością. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku bardotki dobrze dopasowany obwód pod biustem jest kluczowy, gdyż tylko wtedy dekolt stanie się atrakcyjny i seksowny.
Tags: