Niedoskonałości sylwetki - jak sobie z nimi radzić??>

Istnieją takie miejsca na naszym ciele, których ani dieta, ani ćwiczenia nie potrafią doprowadzić do zadowalającego nas wyglądu. Drobne mankamenty urody łatwo zatuszować ubiorem.


Zacznijmy od tego, co znajduje się najbliżej ciała. Bielizna wyszczuplająca - na te słowa przed oczami mamy zazwyczaj niezbyt ponętne majtki, do noszenia których przyznałoby się niewiele kobiet. Nic bardziej mylnego - wchodząc do markowych salonów możemy się bardzo zaskoczyć. Istnieją całe kolekcje modelującej bielizny, wyglądem nie odbiegające od tej zwykłej. W zależności od problemu, który chcemy zatuszować, możemy wybierać wśród halek, koszulek i body. Dobrze dobraną bielizną wyszczuplającą ukryć możemy zbędny tłuszczyk na brzuchu czy biodrach, a nawet podnieść pośladki lub uwydatnić biust.


Kupując ubrania zwracajmy uwagę, jak ich krój wpływa na naszą sylwetkę. Nawet najbardziej modny i wystrzałowy ciuch na nieodpowiedniej figurze nie zrobi na nikim wrażenia, a może nawet uwydatnić problem. Warto poprosić o radę ekspedientkę lub zabrać na zakupy "cenzora" - obiektywne spojrzenie pozwoli uniknąć nam nabycia nieodpowiedniej rzeczy.


Równie ważne są dodatki - pasek, buty lub biżuteria - one także mogą ukrywać lub odwracać uwagę od mankamentów naszej sylwetki. Jeśli zastosujemy powyższe porady efekt końcowy może być tylko jeden - wielkie wow!


Tags: