Najlepsze jeansy na lato?>

Oprócz bielizny kochamy nosić jeansy bo to taki rodzaj spodni, w którym figura wygląda niezwykle korzystnie. Tylko jaki model wybrać latem, żebyśmy prezentowały się w nim najlepiej? Okazuje się, że najmodniejsze są jeansy damskie z jasnego jeansu i z rozcięciami.

Modele jeansów na lato

Wyszarpane dziury w spodniach najlepiej sprawdzają się właśnie latem. Podkreślają letni klimat i sprawiają, że chodzenie w nich jest bardzo przyjemne. Taki model spodni możemy z powodzeniem zestawić z bluzką bokserką albo obcisłym t-shirtem, czy nawet jeansową kurtką. Obcisłe ciuchy w tandemie z takimi spodniami sprawią, że figura będzie wyglądała na szczuplejszą, nogi na dłuższe, a talia na bardziej wąską. Najlepiej będzie szukać takich, które są naturalnie przecierane na kolanach i udach i które wyglądają tak, jakby były odbarwione. Taka mozaika na jasnym jeansie jest ostatnio bardzo modna i na lato sprawdza się niemalże idealnie.

Takie jeansy damskie zapewniają swobodę, bo nie jest nam w nich zbyt gorąco. Dzięki przetarciom do naszego ciała ma dostęp powietrze, a tym samym nawet długich spodniach możemy spokojnie przechodzić cały dzień. Ta propozycja będzie doskonała również na wieczornego grilla, czy wyjście na zakupy. Sprawdzi się zarówno z balerinkami, jak i z sandałami i butami na wysokim obcasie. Szczególnie korzystnie będzie wyglądać w połączeniu z tzw. sandałami rzymiankami, które pięknie oplatają kostkę.

Tags: