Jaka bielizna erotyczna jest modna w ostatnim czasie??>

erotyczna bielizna damska

Jeszcze jakiś czas temu hitem erotycznej bielizny były przebrania buduarowych lalek, na które dziś dosłownie nie możemy patrzeć. Wydaje się, że teraz znacznie bardziej modne są stroje, które łączą w sobie nie tylko erotyczny podtekst, ale również ogrom klasy i dobrego smaku.

Najlepsze trendy w erotycznej bieliźnie

Na dzień dzisiejszy erotyczna bielizna damska skupia się na jednym kolorze. Najczęściej jest to czerń, czerwień lub intensywny róż. Wszystko utrzymane jest w klimacie burleski lub posiada stylistykę przywodzącą na myśl dominację - ostre zakończenia, brutalność kroju, ogrom nitów i metalowych dodatków. Bardzo popularne są również wyjątkowo delikatne, kobiece wersje, w których metal zastąpiony jest dodatkową porcją koronki, haftu lub kokardek.

Coraz lepsze materiały

Nowoczesna bielizna damska wytwarzana jest z najlepszej jakości materiałów, które nie tylko nie zmieniają swojego kształtu przez długi czas, ale są również bezpieczne dla skóry. Pozwala to na pranie jej w wyższych temperaturach bez obawy, że ulegnie ona przez to zniszczeniu. Materiały, z których produkowana jest obecnie bielizna, doskonale radzą sobie z potem i świetnie przylegają do ciała, jednocześnie nie uwierając go.