Natychmiastowe wyszczuplanie brzucha i talli dzięki gorsetowi?>

gorsety

Otyłość brzuszna jest coraz częściej spotykaną dolegliwością. Niestety nasza bogata w tłuszcze i węglowodany dieta nie sprzyja zachowaniu szczupłej sylwetki. Większość z nas nie może schudnąć, bądź najzwyczajniej w świecie nie ma na to czasu. Jednocześnie nadal chcemy mieć wąską talię i płaski brzuch i dochodzi do pewnego rodzaju sytuacji patowej, z której jedynym wyjściem mogą być gorsety wyszczuplające.

Na czym polega działanie gorsetu i co daje?

Gorset wyszczuplający, jak zresztą każda inna, modelująca bielizna damska ma na celu ściśniecie skóry i równomierne jej rozłożenie. Bielizna taka jest całkowicie bezpieczna, a czasami działa nawet jak pas neoprenowy i ułatwia utratę zbędnych kilogramów poprzez stymulowanie pokładów tkanki tłuszczowej. Gorsety ściskają ciało i dają wrażenie wyszczuplenia, są niewidoczne nawet pod cienką odzieżą i z powodzeniem można je zakładać na różne wyjścia.

Nie ma granicznej ilości czasu, w jakiej można chodzić w takim gorsecie. Wyszczuplająca bielizna damska przystosowana jest również do tego, żeby zakładać ją podczas snu. Ciało nie poci się pod nią, a jeśli rozmiar jest dobrze dobrany, nie powinno się również odciskać, ani sprawiać wrażenia dyskomfortu.

Tags:   gorsety