Rajstopy w wężowe wzory - optyczne wydłużenie i wysmuklenie nóg?>

rajstopy Gatta

Nogi to u każdej kobiety dość newralgiczna strefa. Chciałybyśmy, żeby zawsze były szczupłe, gładkie i jak najdłuższe. Niestety część pań o korpulentnych, krępych kształtach nie jest w stanie w żaden sposób wyszczuplić swoich nóg, a o wydłużaniu już nawet nie wspominając. Nawet buty na obcasach nie są w stanie optycznie zmienić kształtu nóg, jest jednak jeden mały sekret, dzięki któremu coś takiego jest możliwe.

Wydłużanie i wyszczuplanie nóg rajstopami


Większość bielizny szyta jest tak, żeby nadawać sylwetce jak najbardziej przyjaznych kształtów. Ogólnie rzecz biorąc bielizna damska ma na celu sprawić, żeby nasza sylwetka prezentowała się jak najlepiej nawet wtedy, gdy nie jesteśmy najszczuplejsze. To samo tyczy się nóg, możemy optycznie zmienić ich wizerunek, wystarczy tylko, że będziemy nosić specjalnie zaprojektowane rajstopy Gatta, które posiadają wężowy wzorek po bokach.

Wzorek taki z racji swoje pionowej pozycji sprawia, że noga wydaje się być dłuższa i szczuplejsza. Jeśli dołożymy do tego ołówkową spódnicę i zgrabne buty na obcasie, to okazuje się, że nawet pulchna sylwetka zyskuje całkiem nowego wymiaru i prezentuje się seksownie. Bielizna damska może wiele zdziałać, wystarczy tylko, że odpowiednio ją zastosujemy.

Tags:   rajstopy Gatta